444 4 469

365 gün, 24 saat kesintisiz hizmet!

UZMANLARIMIZ SİZİ ARASIN
Göz Çevresi Estetiği

Estetik Paketler

Göz çevresi estetiğinde sağlıklı ve doğal sonuçlara ulaşmak istiyorsanız doğru adres Dünyagöz!

Oküloplastik cerrahi göz biliminin göz kapakları, gözyaşı yolları ve orbita (göz çukuru) hastalıklarıyla ilgilenen branşıdır. Okuloplasti bölümünde göz torbalarının alınmasından protez göze, göz içi tümör ameliyatlarından, dolguya kadar her türlü tedavi ve estetik cerrahi uygulamaları gerçekleştirilmektedir.

Daha Genç Görünmek İçin Bakışınızı Güzelleştirin

Göz çevresinde yaşam koşullarına ve yaşa bağlı olarak pek çok sorun ile karşılaşılabilir. Bu sorunların tedavisinin ve dolgu uygulamalarının, gözün görme kalitesini etkileyip kalıcı hasar bırakmaması için oküloplasti (göz estetiği) konusunda uzman göz doktorlarınca yapılması gerekmektedir. Operasyonu yapacak doktorun göz estetiği konusundaki deneyimi ve komplikasyon riskinin önlenmesi için uygulamanın göz estetiğine özel tasarlanmış ameliyathanelerde gerçekleşmesi önemlidir.

Göz ve göz çevresi estetiği tedavileriyle daha genç ve dinç görünebilmek mümkün

Bu tip tedaviler ile üst göz kapağı sarkıklığı ve düşüklüklerinden, alt göz kapağı torbalarından tıbbın imkanları ile artık kurtulabilmek bizim seçimimiz oldu. Bu tür bir tedavi kararı aldığımızda gözün anatomisine hakim, kozmetik cerrahi ilkelerini bilen; özel eğitim görmüş göz hekimleri tarafından yapılması, göz kapaklarının işlevselliğinin korunabilmesi ve doğabilecek komplikasyonlar sonucu oluşabilecek istenmeyen görüntülere engel olunabilmesi açısından çok önemli!

Yapılacak göz ve göz estetiği cerrahisi sonrası, kişinin görme alanı genişlerken, göz kapağı üzerindeki ağırlık hissi de azalıyor. Dolayısıyla, daha sağlıklı ve genç bakışlara sahip olabilmek hiç de zor değil.

Yapılan Tedaviler

  • Gözyaşı kanal tıkanıklığı
  • Hareketli göz protezi
  • Göz kapağı spazmları
  • Yüz felcine bağlı kapak bozuklukları
  • Tiroide bağlı göz çıkıklığı
  • Tiroide bağlı kapak bozuklukları
  • Göz çevresi kırışıklıkları için DOLGU
  • Göz kapağı şekil bozuklukları
  • Gözaltı torbaları
  • Alt ve üst göz kapak düşüklüğü

Kişiye özel DOLGU ve göz estetiği konusunda uzman hekimlerimizle ücretsiz konsültasyon

Göz branşının üst ihtisas alanlarından biri olan ‘okuloplasti’ alanında uzmanlaşmış göz hekimleri tarafından en uygun yöntemler ve kişiye özel uygulanan DOLGU tedavisi, göz çevresi estetiği, göz altı torbaları operasyonları, göz kapağı estetiği, göz kapağı spazmlarının giderilmesi ve tiroide bağlı göz çıkıklığı operasyonları gibi tedaviler hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, merkezlerimizdeki uzmanlarımızdan ücretsiz konsültasyon alabilirsiniz.

Göz Estetiği Nedir?
Dünyagöz Altunizade'den Doç. Dr. Levent Akçay "Göz Estetiği Nedir?" konusunu siz değerli izleyicileri için anlattı.