pix

444 4 469

365 gün, 24 saat kesintisiz hizmet!

UZMANLARIMIZ SİZİ ARASIN
Ailem Göz’de Paketi Hakkında

Ailem Göz’de Paket Kapsamı

Dünyagöz 20. Yılını Ailem Göz'de Paketi ile Kutluyor!

Bu yıl 20. Yılımızı kutlarken sizleri Ailem Göz’de Paketi avantajlarından yararlanmaya davet ediyoruz.

Ailem Göz’de Paketimiz ile sadece sizlerin değil, sevdiklerinizin de göz sağlığı Dünyagöz kalitesine emanet! Küçükken düştüğünüzde yaralarınızı iyileştiren annenizi; size yüzmeyi, bisiklete binmeyi öğreten babanızı; iyi günde kötü günde hayatı paylaştığınız eşinizi; üzerine titrediğiniz, gözünüzden sakındığınız çocuklarınızı düşünme sırası şimdi de bizde.

Sizlere sunduğumuz Ailem Göz’de Paketimizle, 1 yıl süresince muayene , tetkik, lazer ve tüm ameliyatlarda size özel indirimlere sahip olacaksınız.

Şimdi Ailem Göz’de Zamanı!

Kısa süreli geçerli olacak bu sürpriz paket sadece 20.yılımız özelinde olup sadece Ailem Göz’de Paketi kullanıcıları için geçerlidir. Ailem Göz’de paketi hakkında bilgiyi en yakın Dünyagöz Hastanesi’nden veya 444 44 69 nolu çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Yandaki formu doldurarak 20 yıllık prestijli, köklü ve güvenilir markamızın vazgeçilmez bir parçası olacak, kurum içinde planladığımız tüm seminer, sergi ve etkinliklerden haberdar edilecek ve 20 yıldır olduğu gibi göz sağlığı ile ilgili gelişen yeni teknolojilerden e-bülten, SMS ve duyurularımızla haberdar olacaksınız.